Зеленський висміяв питання журналіста BBC про падіння його президентського рейтингу

Ірина Дубровська 12, Жовтень 2020, 18:31 1416
Зеленський висміяв питання журналіста BBC про падіння його президентського рейтингу

Президент України Володимир Зеленський під час інтерв’ю британському телеканалу ВВС почав сміятися зі слів журналіста Стівена Сакура про втрату ним підтримки більшості українців та падіння рейтингу.

Президент України Володимир Зеленський під час інтерв’ю британському телеканалу ВВС почав сміятися після слів журналіста Стівена Сакура про втрату рейтингу. Стівен Сакур нагадав Зеленському, що підтримка 73%, з якою він переміг на виборах, перетворилася в 35%. Журналіст сказав, що рейтинг Зеленського падає, українці не бачать змін, які президент обіцяв ще рік тому. Під час слів журналіста Зеленський почав голосно сміятися і плескати в долоні. Зеленський відповів журналісту, що не переживає через падіння рейтингу, але уточнив, що йому “не все одно”. Зеленський нагадав журналісту, що рейтинг 33% у нього був і в першому турі президентських виборів, тому всі ті виборці, хто довіряв, не змінили думки.

“Люди бачать, що я людина відкрита, я працюю 24/7, я роблю все заради країни. Для мене нічого іншого не має значення, крім того, щоб я щось зміг змінити. Зробити ключові зміни в Україні. І залишитися в історії своєї держави. Більше амбіцій у мене немає”, – сказав Зеленський.