Зеленський закликав Канаду "проявити лідерство" і сприяти отриманню Україною ПДЧ в НАТО

Зеленський закликав Канаду “проявити лідерство” і сприяти отриманню Україною ПДЧ в НАТО

ДУМКА 6, Квітень 2021, 19:07 104
Зеленський закликав Канаду “проявити лідерство” і сприяти отриманню Україною ПДЧ в НАТО

Президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо в ході телефонної розмови обговорили загострення ситуації на Донбасі.

Як повідомляє прес-служба Глави Української держави, Зеленський поінформував прем’єр-міністра Канади про постійні порушення режиму припинення вогню на Донбасі, що призводять до зростання втрат серед українських військових, а також про підвищення військової загрози для України з боку Росії.

“За час перемир’я, з 27 липня минулого року, через обстріли на Донбасі загинули 28 воїнів. З них 23-цього року. Тільки з 26 березня ми втратили 10 наших військових. Кожен день війни коштує нам життів сміливих, патріотичних людей, які повинні будувати майбутнє України”, – зазначив президент.

Так, Зеленський наголосив на необхідності посилення міжнародного тиску на Росію, щоб запобігти подальшій ескалації.

Крім того, глава Української держави подякував за співпрацю в рамках канадської військової тренувальної місії UNIFIER і запропонував розглянути можливість розширення програми тренувань для Збройних сил України, зокрема збільшення кількості канадських військових інструкторів в Україні.

Президент підкреслив важливість питання про можливість отримання Україною Плану дій щодо членства в НАТО.

“Як особливий партнер України, Канада могла б проявити лідерство серед союзників, які підтримують рішення про ПДЧ для України. Сприяння Канади буде важливим сигналом підтримки з боку справжніх друзів”, – сказав Зеленський.

Глава Української держави ще раз запросив Джастіна і Софі Трюдо на саміт інавгурації Кримської платформи в Києві 23 серпня цього року і на святкування 30-річчя незалежності України.

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини
Всі новини

Блоги