Зеленський завтра проведе тригодинний пресмарафон

ДУМКА 25, Листопад 2021, 16:50 54
Зеленський завтра проведе тригодинний пресмарафон

У п’ятницю, 26 листопада, відбудеться пресмарафон за участю Президента України Володимира Зеленського, присвячений екватору його каденції.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті Офісу Президента.

«Цієї п’ятниці, 26 листопада, відбудеться прес-марафон за участю Президента України Володимира Зеленського, присвячений екватору його каденції», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що до участі в цьогорічному заході запрошені журналісти з 30 провідних всеукраїнських і міжнародних ЗМІ, кожен із яких матиме можливість поставити своє запитання Президенту.

В ОП такий підхід пояснили «складною епідемічною ситуацією в країні та з урахуванням досвіду попередніх пресмарафонів».

«Відбудеться змістовна розмова Президента з журналістами, під час якої будуть висвітлені різні актуальні й суспільно важливі теми, зокрема проведення реформ в Україні, ситуація на сході країни та досягнення миру, енергетична безпека та питання тарифів, економічна стабільність, боротьба з пандемією коронавірусу тощо. Водночас такий формат заходу дасть змогу уникнути дублювання запитань», – запевнили в пресслужбі Президента.

Планується, що пресмарафон «30 запитань Президенту України» розпочнеться о 12:00 і триватиме три години.

Захід транслюватиметься онлайн на офіційній Фейсбук-сторінці Офісу Глави держави та на провідних українських телеканалах.