Зеленський заявив, що він особисто передав інформацію про “вагнерівців” Лукашенку

ДУМКА 25, Червень 2021, 02:54 500
Зеленський заявив, що він особисто передав інформацію про “вагнерівців” Лукашенку

Володимир Зеленський заявив, що він особисто передав інформацію про “вагнерівців” президенту Білорусі Олександру Лукашенку, тим самим зірвавши міжнародну спецоперацію.

Про це глава держави заявив під час свого інтерв’ю Наталії Мосейчук.

Відповідаючи на питання про спецоперацію по “вагнерівцям”, він заявив: “до пана Єрмака у СБУ нуль питань. У розвідки теж нуль. “Ми з вами бачили, що сталося в Білорусі, як посадили літак, чим все це закінчилося. Чим закінчуються такі випадки, такі спецоперації тієї чи іншої країни, до якої ізоляції така операція призводить. Тому це точно не була наша операція”.

Він додав, що ідея спецоперації по “вагнерівцям” “була інших країн, точно не України, і те, що Україну максимально затягували в це питання – це правда”.

Зеленський каже, що востаннє він спілкувався з Олександром Лукашенком, обговорюючи питання затриманих вагнерівців. “Коли ” вагнерівці” були на території Білорусі, я подзвонив Олександру Григоровичу, попередив його, сказав, що ми готові передати повну інформацію про цих людей”, – сказав він.

Крім того, він задоволений тим, що спецоперація не відбулася, тому що було б як у Білорусі (примусова посадка літака з головредом НЕХТА). А також вважає, що цю операцію Україні ті самі “інші країни” нав’язували.

“І те, що цього не сталося – ще раз проводячи паралелі з тим, що сталося в Білорусі – слава Богу, що ми проявили питання суб’єктності в цьому важливому питання”, – додав Зеленський.