Зеленський заявив, що Закон про олігархів вже працює, бо Порошенко продав свої медіа

ДУМКА 11, Листопад 2021, 06:28 918
Зеленський заявив, що Закон про олігархів вже працює, бо Порошенко продав свої медіа

Президент України Володимир Зеленський заявив, що” Закон про олігархів “дійсно працює, оскільки лідер Європейської солідарності Петро Порошенко продав два своїх телеканали “П’ятий” і “Прямий” після того, як закон був прийнятий.

Про це він заявив під час свого відеозвернення, записаного напередодні, передає “Думка“.

Зокрема Зеленський заявив, що” Закон про олігархів “прийнятий для того, що”покласти олігархам кінець”.

Разом з тим, Зеленський назвав Петра Порошенка олігархом ще до початку дії закону і відповідного розгляду питання на РНБО.

“Деякі говорили, що насправді закон – фікція, яка не буде працювати. “Дехто” -це один з відомих політиків-олігархів. Незважаючи на всі його слова. Я щиро дякую йому, те, що закон працює – в перший же день після прийняття довів саме цей політик-олігарх, переконуючи всіх, що він тільки політик, мужньо втратив частинку себе і своїх медіа-активів”, – заявив Зеленський.

“Я щиро вітаю колективи двох інформаційних телеканалів, які здобули реальну незалежність-зможуть нарешті говорити людям правду і вільно працювати під керівництвом нових незаангажованих і незалежних власників. Це народні депутати з партії цього політика-олігарха”, – додав Зеленський.

Напомним, ранее сообщалось, что бывшая пресс-секретарь президента Владимира Зеленского Юлия Мендель отказалась назвать Рината Ахметова олигархом.