Зеленський знову скликає засідання РНБО

Володимир Маркопольский 26, Лютий 2021, 00:51 144

Президент України Володимир Зеленський оголосив про проведення засідання Ради національної безпеки і оборони, яке має відбутися 26 лютого.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави, передає “Думка“.

“Президент України Володимир Зеленський збере засідання Ради національної безпеки і оборони України у зв’язку з необхідністю прийняття оперативних рішень з актуальних питань державної безпеки. Організація засідання покладена на секретаря РНБО Олексія Данилова. Про всю інформацію, яку можна оприлюднити, буде повідомлено офіційно”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

В офісі президента повідомили, що засідання відбудеться о 17:30.

Прес-секретар президента Юлія Мендель заявила, що всю можливу публічну інформацію про хід засідання і рішення РНБО будуть повідомляти в офіційному порядку.

Зазначимо, що Володимир Зеленський і глава РНБО Олексій Данилов напередодні обговорювали введення нових санкцій щодо одного з лідерів партії ОПЗЖ Віктора Медведчука.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що співробітники підсанкційних телеканалів соратника Віктора Медведчука Тараса Козака не зможуть висвітлювати роботу парламенту з приміщення Верховної Ради, оскільки у них забрали акредитацію.