1 вересня в Україні очікуються дощі

ДУМКА 31, Серпень 2021, 09:26 70
1 вересня в Україні очікуються дощі

У перший день осені святково одягнені школярі та студенти йтимуть на Свято Знань.

За прогнозами синоптиків цього дня в Україні погода буде спекотною на півдні, прохолодною — на заході країни, нестійкою — на решті території.

Зараз вся Україна знаходиться в «зеленій» зоні карантину, тому дозволяється проводити святкові лінійки. Дощі можуть перешкодити святу на відкритому повітрі, але тільки в деяких областях.

Осіння погода — це свіжий ранок та теплий або навіть спекотний день. Одягатися цієї пори «по погоді» — означає одягатися «багатошарово», щоб верхній одяг було легко зняти, коли пригріє сонце. Враховуючи примхи осені, коли несподівано може піти дощ, парасольку краще завжди мати з собою.

1 вересня в Закарпатті, Івано-Франківській та Чернівецькій областях вранці буде лити дощ. Температура повітря не підніметься вище +16°С, вдень потеплішає на кілька градусів.

До середини дня зона дощів охопить Хмельницьку, Тернопільську, Львівську області. Температура повітря тут буде до +18°С.

На півдні та сході України очікується малохмарна погода, вранці +21…+24°С, вдень +25…+28°С. Без опадів. Увечері місцями можуть пройти дощі.

У центрі країни вранці +17…+18°С, вдень +20…+22°С. На Дніпропетровщині до +27°С. У Вінницькій та Кіровоградській областях місцями дощі.

У північній частині України мінлива хмарність, вранці +15…+17°С, вдень +21…+22°С. У другій половині дня очікуються дощі.

У Києві 1 вересня вранці буде свіжа, приємна прохолода, до +17°С, вдень температура стане вище, до +22°С. Сонечко буде часто виглядати з-за хмар. Але у другій половині дня стане похмуро, місцями можливі дощі.