42 дні без води та їжі: українського полоненого знайшли живим у підвалі

ДУМКА 16, Березень 2023, 09:33 18386
42 дні без води та їжі: українського полоненого знайшли живим у підвалі

Військові, які звільнили село під Бахмутом, знайшли у підвалі одного з будинків українського воїна Олексія Гордєєва. Чоловік був з дірками від куль та осколків у стегні, але вижив протягом 42 днів майже без їжі та води.

Дивовижну історію порятунку українського воїна розповів журналіст Андрій Цаплієнко.

“З пекла його витяг доброволець ЗСУ з Нової Зеландії. Нагорі точилися бої, а поранений Олексій 42 дні лежав в підземеллі серед його вбитих і вмираючих від ран товаришів, яким він хотів, але не міг допомогти”, – написав журналіст.

Він зазначив, що Гордєєв крихтами, які знаходив, а воду пив з калюжі. За 42 дні чоловік схуд з 80 до 42 кілограмів, але вижив. Воїн розповів, що коли закінчилась вода у калюжі, то вимушений був пити отруйний антифриз з обігрівача.

Наразі військовий у шпиталі у Дніпрі, його вже прооперували та почали лікувати від дистрофії, скоро його мають перевести на лікування у Київ.

“Наші молитви ближче до Бога, бо наші хлопці воїни світла! Щира дяка всім, хто молився, шукав, підтримував і допомагав, був поруч всі ці нескінченні півтора місяця. Ми разом знайшли нашого Козака! Слава героям!”, – написав батько воїна Олександр Гордєєв.