Адсорбційний осушувач повітря: особливості та застосування

nick 17, Червень 2020, 11:30 74
Адсорбційний осушувач повітря: особливості та застосування

Адсорбційний осушувач повітря в наш час активно використовується при просушування повітря в приміщеннях, завдяки йому на поверхнях не з’являється конденсат і запобігає корозія.

Принцип роботи сучасного адсорбційного осушувача повітря зводиться до очищення припливного або вентиляційного потоку від вологи фактично на рівні молекул. Адже прилад для очищення такої системи абсорбує маленькі краплі, аерозолі, і навіть великі молекули води.

Завдяки такому приладу, вологість потоку повітря контролюється зі 100-відсотковою ефективністю. Купити адсорбційний осушувач повітря можна в інтернет-магазині з доставкою додому. Вартість його є для всіх прийнятною.

Адсорбційний осушувач повітря: особливості та застосування

Що враховувати при виборі осушувача?

Варто робити акцент на кілька моментів:

  • мікроклімат;
  • площа приміщення;
  • витрата осушуваного повітря;
  • режим експлуатації (постійний, тимчасовий).

Це дозволить правильно обчислити оптимальну продуктивність обладнання. Також корисно перевірити рівень шуму, особливо установки, наявність фільтрів повітря. Уточніть, чи потребує прилад застосування конденсатного насоса.

Переваги та недоліки адсорбційних осушувачів

З переваг варто виділити:

  • працездатність незалежно від умов;
  • низьке енергоспоживання;
  • волога в баку приладу не замерзає навіть при холодній температурі;
  • можливість осушення повітря без нагріву.

Єдиний мінус – необхідність періодичного обслуговування.

Підвищена вологість приносить багато проблем тим людям, які страждають від астми або алергії. Якщо її показник перевищує 60%, грибка з’являється все більше і інші алергени розвиваються з більшою швидкістю. Тому для комфортного життя людей, їх здоров’я і були створені сучасні осушувачі повітря.

Адсорбуючі осушувачі застосовуються зараз досить широко – в харчовій, хімічній і фармацевтичній промисловості, для осушення складів, насосних станцій, в сільському господарстві, деревообробній промисловості. Список додатків, де потрібно управління вологістю повітря, дуже великий. Притому адсорбує осушувач в основному виступає єдиним можливим способом контролю вологості.

Сучасні осушувачі повітря наділені широкими можливостями, однак, управління і контроль над роботою агрегату не викликають ніяких проблем. Практично всі осушувачі наділені дисплеєм, на якому показується заданий користувачем режим роботи, а так само поточні показники вологості повітря.

Осушувач повітря адсорбційний – найкраще рішення, вартість якого цілком виправдовується ефективністю і якістю його роботи.