Арестович назвав усіх, хто не любить нинішню владу- “вівцями” та ” лакеями”

ДУМКА 28, Січень 2021, 09:18 1349
Арестович назвав усіх, хто не любить нинішню владу- “вівцями” та ” лакеями”

Радник глави офісу президента Олексій Арестович сказав, що українці, які жартують над владою в країні є “вівцями” і “лакеями”.

Про це він написав у Facebook, назвавши таких громадян України особистим “розчаруванням року”. На його думку,”у нас немає нічого спільного, крім влади”.

“Ви ведете себе, як вівці, розп’яті на обробній дошці … вам здається, що Вас багато. Що ви вільні. Що ви тут, типу, живете у вільній країні, на відміну від росіян з йоржиками, і вже що-що, А Вищий суспільний привілей – іржати над владою – у вас не відняти”, – висловлювався він.

На його думку, українці, які жартують над владою, самі нічого не мають.

“А кудкудакання слуг в людській, яким тільки й залишається скалитися, розповідаючи вульгарні історії з життя господарів, за вечірнім пивком, відпочиваючи від праць праведних… Не треба поводитися, як лакеї. Це російський громадський архетип”, – розповідав Арестович.

Він додав, що українцям потрібно не сміятися з влади, а підтримувати її.

“Ми-дурнуваті, інфантильні, безмозкі потеряшки, які не мають досвіду держуправління і яким всьому, всьому доводиться вчитися заново: будувати економіку, воювати, управляти, вчитися і розвиватися. Жити разом. Жити серед інших народів. У нас немає нічого спільного, крім влади”, – резюмував Арестович.