Артур Герасимов не задекларував двоповерховий маєток в Іспанії

consaidin 22, Квітень 2021, 22:53 194
Артур Герасимов не задекларував двоповерховий маєток в Іспанії

Співголова фракції “Європейська солідарність” Артур Герасимов не задекларував двоповерховий маєток в Іспанії, яким разом із дружиною він володіє із 2013 року.

Про це стало відомо журналістам програми “Схеми”.

Маєток Герасимова та його дружини Наталії Бухалової знаходиться  у містечку Хавеа провінції Аліканте на узбережжі Середземного моря.

Його площа складає 120 квадратних метрів, ще 28 квадратних метрів займають тераси. Відповідні записи є в офіційному іспанському реєстрі прав на нерухоме майно, який отримали “Схеми”.

“На першому поверсі розташовані – передпокій, коридор, спальня, кухня, галерея, ванна кімната, вітальня, тераса і сходи на другий поверх. На другому поверсі – коридор, три спальні, ванна кімната та дві тераси”, – вказується в довідці.

Водночас в декларації нардепа ця нерухомість відсутня.

Журналісти відзначають, що власником вілли Герасимов став у 2013 році, але жодного разу не вніс її в декларацію. З 2014 року Герасимов є депутатом Верховної Ради.

Журналісти припускають, що вартість будинку може сягати понад 10 мільйонів гривень.

На момент публікації розслідування відповіді від Герасимова журналісти не отримали.

Ми також писали, що Голова Служби безпеки України Іван Баканов задекларував мільйони у готівці та майже 1,5 млн грн заробітної плати. При цьому дві автівки записані на його дружину Оксану Лазаренко.