Батько Гандзюк про завершення розслідування вбивства дочки: до суду передають незакінчену справу

ДУМКА 28, Квітень 2020, 13:33 38
Батько Гандзюк про завершення розслідування вбивства дочки: до суду передають незакінчену справу

Батько загиблої активістки Катерини Віктор Гандзюк розкритикував заяву Офісу генерального прокурора про завершення слідства у справі про вбивство його дочки.

Офіс генпрокурора, заявивши про закінчення досудового розслідування у справі про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк, зробив те, чого чекали адвокати підозрюваного в замовленні злочину голови Херсонської облради Владислава Мангера. Таку думку висловив батько загиблої Віктор Гандзюк.

Місяць тому прокурори намагалися продовжити терміни розслідування у цій справі через те, що слідство не забезпечило всієї повноти доказів. Ще не провели частини слідчих дій, залишаються недопитаними деякі свідки, зазначив він.

На думку батька загиблої, слідство розвалюється, і про причини цього треба запитувати президента Володимира Зеленського, який брав на себе особисту відповідальність за справу про вбивство Гандзюк.

“Не вирішено дуже багато питань: немає показів Левіна (імовірного організатора вбивства), немає показів Павловського, не згадуються Гордєєв (колишній голова Херсонської облдержадміністрації) та Грищук (ексзаступник голови Херсонської ОДА), немає ніяких зауважень із приводу тих співробітників поліції, які розвалювали слідство”, – сказав Гандзюк.

На його думку, для суду доказів буде явно недостатньо.

“Генеральна прокуратура зробила те, чого чекали адвокати Мангера (голови Херсонської облради). Тобто незакінчену справу передати в суд – це зняти із себе відповідальність, зняти відповідальність зі Служби безпеки України, перекинути все на суд. А для суду явно буде недостатньо доказів. Я не знаю, чому це сталося. Не хочеться думати, що Мангеру вдалося якимось чином вплинути на Генеральну прокуратуру. Я вважаю – це злочин. Злочин – у такому стані все передати до суду”, – додав Гандзюк.