Бельгія дозволила в’їзд туристам з України

ДУМКА 18, Липень 2021, 11:57 95
Бельгія дозволила в’їзд туристам з України

Ще однією країною, яка відкрила свої кордони для українців, стала Бельгія. Йдеться про поїздки всіх типів в умовах пандемії коронавірусу.

Таке рішення в країні прийняли за рекомендацією Ради Європейського Союзу. Про це в неділю, 18 липня, на своїй сторінці в Twitter повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

За його словами, в МЗС зараз активно працюють над тим, щоб цього літа в українців з’явилося ще більше можливостей для подорожей закордон.

Тепер за 48 годин до приїзду в Бельгію треба заповнити форму Passenger Locator Form (PLF), крім випадків, якщо турист буде перебувати в Бельгії менш ніж 48 годин або не буде залишати її територію на такий же або більший час.

Відзначається, що в Бельгії визнають три види COVID-сертифікатів: про повну вакцинацію, про одужання і негативні ПЛР-тести.

При собі необхідно мати:

  • діючий біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
  • документальне підтвердження мети вашої поїздки (картку резидента країни Євросоюзу або посвідку на проживання, резервування готелю, запрошення бізнес-партнера);
  • підтвердження Вашої фінансової спроможності;
  • поліс медичного страхування, який визнається на території країн Євросоюзу.

Правила для в’їзду в кожну країну можна подивитися на сайті МЗС. Детально про умови поїздки в країни Євросоюзу читайте в нашому матеріалі.

На даний момент країни світу поділилися на три “табори” щодо в’їзду українців. Частина держав готова прийняти всіх наших громадян, а інші – тільки тих, у кого є необхідні документ. У ряд країн, такі як Росія, Білорусь, Китай, Пакистан та інші, в’їзд заборонений.