Біля українського посольства в Москві вивісили провокаційні плакати. ФОТО

Володимир Маркопольский 1, Квітень 2021, 16:05 24
Біля українського посольства в Москві вивісили провокаційні плакати. ФОТО

30 та 31 березня в Москві невідомі розклеїли на парканах навпроти будівлі посольства України в Росії плакати з фотографіями українських дипломатів і коментарями про приналежність Криму.

Про це повідомила пресслужба Міністерства закордонних справ України.

“Міністерство закордонних справ України розглядає цю провокацію як чергове грубе порушення Росією положень Віденської конвенції про дипломатичні зносини 1961 року”, – наголошують в МЗС.

У цій конвенції йдеться про зобов’язання приймаючої сторони запобігати порушенню спокою дипломатичних представництв.

На двох плакатах написано: “До відома СЗР (Служби зовнішньої розвідки. – Ред.) України: Крим – це Росія”, “До відома ГУР МО (Головного управління розвідки Міністерства оборони. – Ред.) України: Крим – це Росія”.

Також невідомі пошкодили службове авто українського посольства, яке перебувало на стоянці у місті.

Посольство України направило ноту протесту в МЗС Росії, а МЗС України вимагає від Росії ретельного розслідування і забезпечення безпеки діяльності українських дипломатів.

“Фотографії були використані точно такі ж, як і на дипломатичних картах, які видає МЗС Росії”, – відзначає журналіст Роман Цимбалюк.

Біля українського посольства в Москві вивісили провокаційні плакати. ФОТО Біля українського посольства в Москві вивісили провокаційні плакати. ФОТО