«Бісить ця мова»: ще одна київська блогерка спровокувала скандал та потрапила до «Миротворця». ВІДЕО

Володимир Маркопольский 18, Лютий 2021, 18:46 202

В українському TikTok продовжуються гучні скандали через заяви юних користувачок. Цього разу в епіцентрі уваги опинилася 15-річна Ліза Леоненко (maybe_lizaaaaa).

Зазначимо, що у дівчини майже 142 тисячі фоловерів. Вона активно ділиться відеороликами про свій стиль життя. Однак популярність їй приніс ролик про українську мову, хоча ця популярність й сумнівна, пишуть Букви.

Так, школярка пожалілася, що її розкритикували за українську мову, якою вона практично не володіє. Несподівано дівчинка заявила, що її “бісить ця мова та її звучання”.

“Та всрал*сь мені ваша мова (українська, – ред). Якщо людина не любить цю мову, то навіщо нею розмовляти. Щоб ви розуміли наскільки я упереджено ставлюся до української мови, я не буду дружити з тією людиною, яка розмовляє українською”, – заявила тіктокерка.

За словами дівчини, вона не розмовляє українською та не може терпіти навіть її звучання.

“Мене дуже бісить ця мова, особливо його звучання від інших людей”, – заявила вона.

Також юна блогерка додала, що українською розмовляють лише “патріотики та жителі сільської місцевості”.

“Тому, маленькі патріотики зі своєї зал* пи та своїх сіл, від’*біться від мене, будь ласка. Тому що в Києві майже немає людей, які розмовляли б українською. Всі говорять російською і нікого це не **бе”, – наголосила тіктокерка.