Чим підживити та захистити рослини на ділянці

ДУМКА 2, Березень 2020, 21:45 71
Чим підживити та захистити рослини на ділянці

Наближається дачний сезон, і саме зараз треба подумати, як готуватися до висадження овочів, ягід, як обробити ґрунт, знищити бур’яни.

Для цього треба використовувати особливі домішки, добрива, які пропонуються в спеціалізованих магазинах. Але спочатку бажано визначитися, що саме вам потрібно. Іноді достатньо прочитати опис товару на сайті, іноді потрібна консультація продавця. Є і такі випадки, коли бажано занурюватися в тему глибше.

Як знищити бур’яни на ділянці

Якщо ви тільки нещодавно придбали дачну ділянку, ще ніколи раніше не висаджували культурні рослини, спочатку треба обробити землю від бур’янів. Саме для цього використовують гербіцид. Це спеціальна отруйна речовина, яка миттєво руйнує клітинну структуру рослини, через що та перестає зростати, швидко вмирає. Є декілька способів, схем такої обробки. Але робити це треба у сезоні, який передує сезону висадки рослин. Спочатку ви обробляєте ділянку, знищуючи тут бур’яни, а лише наступного року можна займатися висадженням овочів, квітів, інших рослин.

Якісні гербіциди діють швидко, потім вони вимиваються з ґрунту, тому для культурних насаджень це не дає ніякої шкоди. Проблема лише в тому, що не завжди такі речовини доволі ефективні. Іноді разом із ними доводиться використовувати спеціальні прилипачі. Вони створюють навколо коріння рослини плівку, завдяки якій основна речовина краще «прилипає» до нього. Таким чином підвищується ефективність обробки.

Прилипачі використовують не лише в комплексі с гербіцидами. Їх можна поєднувати і з класичними добривами, тоді вони діють на рослину краще. Щоб підібрати такий товар, треба зробити прості кроки:

  1. Знайти спеціалізований інтерне-магазин.
  2. Обрати потрібні товари.
  3. Проконсультуватися з менеджером у разі необхідності.
  4. Оформити онлайн-замовлення, вказавши спосіб доставки та оплати.
  5. Отримати товари та оцінити їх якість.

Як захистити рослини на ділянці

Якщо ви бажаєте отримати гарний врожай, то однієї лише обробки від бур’янів буде недостатньо. Потрібно якісне добриво. Саме органічні состави користуються попитом сьогодні. Вони не завдають шкоди рослинам, зберігають природний склад ґрунту, саме тому ділянку можна використовувати довго. Ще одна перевага органічних добрив у тому, що при дотриманні правил використання, їх ефект триває до трьох років, тобто щорічна обробка не потрібна. Знаючи про такі особливості, ви отримаєте гарний врожай.