Данилов прокоментував початок роботи нового каналу Медведчука

Володимир Маркопольский 26, Лютий 2021, 20:27 307

Глава Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов прокоментував початок роботи нового телеканалу “Перший Незалежний”, який був запущений співробітниками колишнього телеканалів Віктора Медведчука.

На брифінгу він заявив, що відносно нового каналу будуть негайно введені санкції, якщо вони будуть порушувати українське законодавство.

“Якщо Новий канал буде порушувати українське законодавство, якщо він буде працювати на користь іноземної держави, він терміново потраплятиме під санкції апарату РНБО для розгляду на засіданні. Такого свавілля, як було до цього часу, ми не допустимо”, – зазначив Данилов.

Крім того, Данилов заявив, що розгляд щодо працевлаштування журналістів трьох телеканалів, проти яких були введені санкції, ще належить.

“Шановні колеги, питання, коли ви порушували чинне законодавство, пов’язане зі страхуванням цих людей, які працювали в цих компаніях… це питання ще буде попереду. Ви всі беретеся в ЗМІ, і ви можете розуміти, що зарплата в 2 500 гривень – це просто смішно. І коли ці люди починають нам “робити мозок”, що по пенсіях і зарплатах … треба починати з себе, щоб все було добре”, – додав Данилов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що новий телеканал» Перший незалежний”, який створили співробітники колишніх телеканалів Віктора Медведчука пропрацював всього годину, після чого його відключили від супутникового мовлення і виключили з кабельних мереж.