Подарунковий сертифікат у Києві – купити купон на політ в аеротрубі

ДУМКА 19, Травень 2020, 20:45 122
Подарунковий сертифікат у Києві – купити купон на політ в аеротрубі

Дізнайтесь як купити подарунковий сертифікат на політ у Києві на сайті Ulet.Pro. Купон, як подарунок для чоловіків і жінок. Польоти в аеродинамічній трубі.

Політ в аеротрубі – це сучасний атракціон, який дає можливість відчути вільне падіння без потребисідати на літак та вистрибувати з нього. Політати в аеротрубі можна абсолютно безпечно і отримати море захоплюючих емоцій, адже конструкція атракціону надійно захищена і повністю виключає можливість вильоту за межі аеродинамічного атракціону.

Подарунковий сертифікат у Києві – це чудовий спосіб порадувати дорогу людину. Вільне падіння на атракціоні дозволить відчути море адреналіну, отримати незабутні та яскраві емоції, залишить по собі круті фотографії і відео.

Що включено в сертифікат на політ?

Сертифікат аеротруба – це чудова можливість подарувати дорогій людині день, який вона запам’ятає на все життя. Подарунковий купон на політ включає:

  • знайомство з інструктором;
  • отримання екіпірування – кожному учаснику видаються окуляри, шолом, захисний комбінезон;
  • вступний інструктаж під час якого спеціаліст розповість, як правильно себе поводити під час польоту;
  • політ в аеродинамічній трубі.

Подарунок сертифікат в аеротрубу – оригінальній подарунок для чоловіка, друга або близької людини, за допомогою якою вдасться втілити в життя його дитячу мрію: політ у вільному потоці, який раніше міг трапитися тільки уві сні. Подарунковий сертифікат в аеродинамічну трубу також неодмінно сподобається дитині, тим паче, що до польотів допускаються діти старше 5 років. Ваша дитина буде задоволена від можливості політати в повітрі як герой мультфільму або його улюбленого коміксу. Подаруйте йому шанс відчути себе справжнім супергероєм, це також допоможе йому в реальному житті відчувати себе більш впевнено, сильнішим та сміливішим.

Якщо це подарунок для коханої людини, то можете придбати сертифікат для польоту вдвох та випробувати на собі всі барви спільного вільного падіння. В результаті ви не тільки отримаєте незабутні емоції, але й станете ближче один до одного.

Як замовити подарунковий сертифікат на політ в аеротрубі?

Ви можете купити подарунковий сертифікат через сайт ulet.pro або зателефонуйте по телефону менеджерам компанії. Подарункові сертифікати купуються за ціною польоту вихідного дня. Купон не видається на певний день. Одержувач зможе ним скористатися протягом 6 місяців з моменту покупки, сюди не входять зимові місяці. Ulet.pro пропонує сертифікати для дорослих та дітей. Це чудовий подарунок для будь-якого віку.