Дебіли і наркомани!: “слуга народу” накинувся на поліцейських, які зупинили його авто. ВІДЕО

ДУМКА 22, Грудень 2021, 13:56 663
Дебіли і наркомани!: “слуга народу” накинувся на поліцейських, які зупинили його авто. ВІДЕО

Народний депутат від “Слуги народу” Микола Галушко нецензурно спілкувався з поліцейськими, які зупинили за порушення ПДР водія і авто нардепа.

Інцидент стався 18 грудня 2020 року. Поліцейські зупинили авто в центрі Києва за порушення правил дорожнього руху – перетин подвійної смуги – приблизно о 4 ранку.

Нардеп Галушко приїхав “виручати” свого водія і довго, нецензурно спілкуючись, пояснював правоохоронцям, що це автомобіль народного депутата і вони, мовляв, не мали права його зупиняти. Поліцейські зазначили, що на автомобілі не написано, що він належить нардепу, і до того ж нардепи не мають дипломатичного імунітету.

На відео Галушко звинувачує правоохоронців у провокації, скаржиться, що його “висмикнули з-за столу” і обзиває поліцейських “дебілами”.

Як з’ясовується в процесі розмови (підтверджується декларацією нардепа, – ред.), вищезгадане авто Toyota Land Cruiser знаходиться у власності матері депутата.

Примітно, що 42-річний Галущко є членом Комітету з правоохоронної діяльності, випускником Національної академії внутрішніх справ.