Для жителів окупованих територій Держтуризм готує туристичні маршрути по Україні

Володимир Маркопольский 7, Березень 2021, 21:47 56

Для популяризації Донбасу розробляється новий туристичний проект. Одна з його цілей-показати знакові локації регіону жителям тимчасово окупованих територій.

Про це повідомила голова Державного агентства розвитку туризму в Україні Мар’яна Олеськів у програмі “офіційна розмова” телеканалу “Дім”.

Робоча назва проекту-Donbass Travel. У рамках проекту планують розробити цікаві маршрути та запрошувати українців з тимчасово окупованих територій на вільну частину Донецької та Луганської областей.

“Хочемо через туризм спілкуватися з людьми, які опинилися “по інший бік”, інтегрувати їх… В рамках Donbass Travel будуть цікаві маршрути для того, щоб люди недалеко від’їжджали від свого будинку”, – пояснила Мар’яна Олеськів.

Надалі для жителів тимчасово окупованих територій Донбасу будуть розроблені туристичні маршрути на заході України.

“Будемо запрошувати і на захід, там теж всі чекають наших українців”, – підкреслила глава Держагентства.

Також готуються проекти в Херсонській області, які за аналогією з Донбасом будуть орієнтовані на жителів окупованого Криму.

Нагадаємо, раніше глава українського Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба під час телефонної розмови з держсекретарем США Ентоні Блінкеном заявив, що Київ вітатиме посилення ролі Вашингтона у врегулюванні російсько-українського конфлікту в Криму і на Донбасі.