Донька мера міста Сокиряни Чернівецької області похвалилася фотографіями в Москві і образила українців

ДУМКА 15, Жовтень 2021, 15:45 1473
Донька мера міста Сокиряни Чернівецької області похвалилася фотографіями в Москві і образила українців

Донька Сокирянського міського голови Василя Козака оприлюднила в Інстаграм фото, де вона з чоловіком перебуває на Красній площі у Москві. Чоловік Юлії Козак – син покійного мера Харкова Дмитра Кернеса Данило Прівалов.

Як повідомив у Фейсбук блогер Mykhailo Dumiak, у коментарях до фото Юлія Прівалова (Козак) додала ще й образливий анекдот про українців.

Донька мера міста Сокиряни Чернівецької області похвалилася фотографіями в Москві і образила українцівСвого часу Василь Козак відмовився коментувати журналістам поведінку доньки. “У мене дорослі діти: доньці – 26 років, синові – 32. І я не вмішуюсь в особисте життя своїх дітей”, – зазначив політик.

Як відомо, Василь Козак є багаторічним очільником Сокирянщини. На останніх виборах він висувався до Верховної ради кандидатом від Аграрної партії, та згодом зняв свою кандидатуру, висловивши підтримку команді президента Володимира Зеленського. Від «Слуг народу» до Парламенту потрапив його син Володимир.

Натомість Василь Козак, вигравши вибори Сокирянського міського голови, зміг пролобіювати на посаду голови Чернівецької обласної ради свого ставленика Олексія Бойка.