Ексчиновники, яких виселяють з держдач у Конча-Заспі, громлять меблі і погрожують судами

ДУМКА 23, Липень 2021, 06:40 2812
Ексчиновники, яких виселяють з держдач у Конча-Заспі, громлять меблі і погрожують судами

Колишні судді та прокурори, яких попросили з’їхати з державних дач у Конча-Заспі, намагаються зірвати виселення. Вони влаштовують скандал та погрожують судовими позовами.

Як розповів директор будинку відпочинку Конча-Заспа Олександр Гурин, бували випадки, коли ексчиновники зривали шпалери та знімали кондиціонери.

За словами Гурина, не хочуть з’їжджати: колишній прокурор Києва Юрій Гайсинський, тесть померлого мера Харкова Геннадія Кернеса, екс-радник Кучми, колишній віце-прем’єр Володимир Семиноженко, ще 4 особи.

Гурин каже, що при достроковому розірванні договору мешканці часто наостанок голосно грюкають дверима. Один з останніх подібних випадків стався з колишнім керівником СБУ в Миколаївській області Олексієм Ляхом.

Попри те, що його прізвища не було в списку РНБО, договір з ним розірвали за борги. Виїжджаючи, мешканці залишили будинок в жахливому стані.

“Екс-чиновники при виселенні поводяться так, як вони поводилися завжди. Жоден із них не визнає, що він колишній, і кожен загрожує завалити судовими позовами”, – додав Гурин.