Екснардеп Онищенко заявив, що отримав громадянство РФ

ДУМКА 17, Жовтень 2021, 23:19 5692
Екснардеп Онищенко заявив, що отримав громадянство РФ

Колишній народний депутат, а зараз підозрюваний у газовій справі Олександр Онищенко отримав російське громадянство. Онищенко намагався отримати політичний притулок у Німеччині, але замість цього отримав відмову.

У бесіді з» Бабелем «Онищенко розповів про те, що отримав громадянство в кінці минулого року,»по спорту”. І зараз виступає за збірну Росії. На сайті Федерації кінного спорту РФ дійсно є профіль Онищенка.

Крім того, Онищенко розповів про те, що його Вілла в Німеччині зараз використовується як тренувальна база збірної РФ. Продавати її екс-депутат не збирається.

“Я там тільки директор і менеджер. Був мій (спортивний комплекс-ред.), я продав його в 2019 році. Зараз тут збірна Росії тренується. Російські інвестори купили”, – додав він.

Олександр Онищенко разом із співучасниками продавав газ держпідприємства «Укргазвидобування» своїм компаніям на фіктивних біржах за заниженою ціною, фірми перепродували паливо кінцевим споживачам вже за ринковими цінами. Втрачений дохід “Укргазвидобування” – понад 740 млн грн. У лютому 2019 року справу направили до суду.

Вже перебуваючи в розшуку, Онищенко потрапив під санкції Міністерства фінансів США за причетність до поширення «плівок Деркача»: змонтованих аудіозаписів, які нібито свідчили про вплив нинішнього президента США Джозефа Байдена на п’ятого президента України Петра Порошенка.