Фен шуй для дому. Яка користь фен шуй в житті людини

ДУМКА 13, Травень 2020, 14:32 79
Фен шуй для дому. Яка користь фен шуй в житті людини

З 90-х років 20 століття люди в нашій країні почули про такі поняття як “китайський гороскоп, фен шуй дому”. На той час така інформація здавалася з одного боку цікавою, а з іншого – не зрозумілою, так як було мало інформації. А в наш час легко в інтернеті можно знайти, що таке “фен шуй для дому”, “фен шуй гороскоп” і інші знання з китайської метафізики. Ви можете навіть самостійно використовувати дану інформацію для створення гарного фен шуй, поліпшення свого житла і залучення удачі в будинок. Можна також звернутися за консультацією по фен шуй дому до професійного консультанта.

Якщо говорити про ставлення наших людей до знань фен шуй і китайської астрології ба цзи, то воно ще далеко від рівня Сходу (Гонконг, Китай, Малайзія). Багато людей відносяться з недовірою до подібних знань. Але в останній час все більше людей звертають увагу на фен шуй дому, особливо при виборі нового житла, а також замовляють персональний гороскоп. Можно лише сказати тим, хто не вірить в подібні знання, що фен шуй і китайська астрологія ба цзи – це енергії і сили Природи. І вони будуть діяти не залежно від того, вірити в них чи ні.

Знання по фен шуй і картам долі ба цзи почали формуватися на території Китаю більше 3 тисяч років назад. Вони були більш доступними для імператора і знатних осіб. А саме тому надійно охоронялися і доповнювалися. На протязі всього часу знання з фен шуй дому і мистецтва передбачення постійно використовувалися і приносили користь. Як відомо, знання, які не мають користі для людини, забуваються і не використовуються. Тому, логічно думати, що знання китайської метафізики затребувані і приносять користь.

Вище було зазначено, що знання фен шуй і китайської астрології були майже засекречені і передавалися лише обраним. Тому масово за межі Китаю вони потрапили тільки в 20 столітті, коли країна стала більш відкритою, а також завдяки мігрантам.

Відразу в західних країнах такі знання отримали велику популярність. А де популярність, там і “бізнесмени”, які бажають на цьому поживитися. Вони розуміли, що для того, щоб людині продати інформацію, вона повинна бути зрозумілою, простою у використанні і обіцяти максимальний результат при мінімальних зусиллях. Так виник “популярний фен шуй” і почали видаватися книги. На відміну від “класичного фен шуй” він використовує другорядні принципи, а також були додані елементи психології, позитивного мислення. І такі “знання” почали видавати за “чарівну паличку”. Адже у людей завжди було, є і буде бажання майже нічого не робити, а натомість отримати максимум. Тому, яка цінність знань “популярного фен шуй”, такий результат люди і отримують.

Але це не найголовніше. Люди не будуть розбиратися який фен шуй вони використовували, а просто говорять, що фен шуй – це обман. Відповідно дані твердження розповсюджуються і на класичний фен шуй, який працює і приносить користь.

Чим може бути корисним фен шуй для людини?

Фен шуй для дому. Яка користь фен шуй в житті людини

Китайські мудреці визначили, що на людину впливають 3 рівні енергій (розміщені в порядку зменшення сили впливу):

  1. Небесна удача або Доля – це китайський гороскоп Ба цзи (карти долі). Визначається натальною картою людини, яка формується на основі дати і місця народження. Це ті енергії, які діяли в момент народження. Вони і будуть визначати потенціал, сильні і слабкі сторони, життєвий шлях людини, успішність, здоров’я і т.д. Після розшифровки карти долі ба цзи, людина може планувати свій життєвий шлях для досягнення максимального успіху і зменшення невдач.
  2. Земна удача – саме за цей пункт і відповідають знання фен шуй. Місце проживання і роботи з хорошим фен шуй буде додавати людині удачі.
  3. Людська удача – це дії самої людини.

Все це потрібно використовувати в комплексі, щоб отримати максимальну удачу.

Що відноситься до рівня Фен шуй?

1. Для того, щоб отримати позитивну енергію Ци, потрібно, перш за все, мати її в даному місці. Якщо такої енергії мало або вона поганої якості, то відповідно, таку енергію будуть отримувати будинки і люди, які в них проживають. Тому спочатку по фен шуй потрібно проаналізувати або вибрати місце розташування будинку (офісу, магазину тощо). Для цього потрібно подивитися який ландшафт навколо будинку, які природні об’єкти, дороги, інші будинки, рослинність і так далі. Все це буде позитивно або негативно впливати на фен шуй дому. Наприклад, річка або озеро, які розташовані недалеко перед будинком, будуть приносити хорошу Ци. А болотиста місцевість вже приносить застійну Ци, що не дуже добре. Дія енергії Ци проста. Якщо хороша енергія приходить в дім, то людська удача збільшується, а якщо погана, то зменшується.

2. Наступний важливий чинник для фен шуй дому є компасний напрямок вхідних дверей. Він визначає сприятливість для будинку по фен шуй в конкретний рік. За допомогою такого аналізу можно визначити співвідношення не сприятливих і сприятливих років для будинку. Є такі напрями, де кількість сприятливих років буде меншою, ніж не сприятливих. Відповідно і для людей буде менше часу для успішних дій і удачі. А якщо при купівлі дому або квартири вибрати напрямок входу, де буде переважати більша кількість сприятливих років, то це і людям принесе більше удачі.

3. Далі йдуть допоміжні фактори для покращення фен шуй дому. Для цього потрібно звернути увагу на: форму будинку або квартири, розташування туалету і ванної кімнати, інтер’єр по фен шуй, талісмани і т.д.

При правильному виборі дому по фен шуй потрібно врахувати багато моментів. Ви можете отримати додаткову інформацію по фен шуй дому і гороскопу Ба цзи на сайті 24-FengShui.com