Фірма дружини заступника Голови ВП Тимошенко заробила більше мільйона гривень на поїздках Зеленського

ДУМКА 28, Вересень 2021, 22:35 1456
Фірма дружини заступника Голови ВП Тимошенко заробила більше мільйона гривень на поїздках Зеленського

Перед місцевими виборами у жовтні 2020 року ТОВ “Гудмедіа” організувало корпоративних заходів “Слуги народу” та регіональних організацій партії на 1,23 млн грн. Засновником фірми є заступник голови офісу Президента Кирило Тимошенко.

Мова про це йде в розслідуванні “Наших грошей”.

Про фінансові відносини “Слуги народу” і “Гудмедіа” свідчить фінансовий звіт партії за третій квартал 2020 року. Там зазначено, що Партія заплатила фірмі Тимошенко 1,23 млн грн за проведення заходів.

Назви або характер заходів у звіті не вказані. Але відомо, що якраз в ці дні в цих містах перебував з робочими візитами президент України Володимир Зеленський. Про участь у партійних заходах на сайті президента при цьому не згадували. Але за даними мережі “ОПОРА”, Зеленський представляв в Умані, Смілі та Черкасах кандидатів від “Слуги народу” на місцевих виборах”.

Крім плати за організацію передвиборчих заходів Зеленського, ТОВ “Гудмедіа” в 2020 році також отримало кошти на створення серії відео – і радіороликів “Україна – це ти” і “вирішуєш ти” на загальну суму 250 тис грн.