Франція та Італія погодили поставку в Україну системи ППО SAMP / T

ДУМКА 4, Лютий 2023, 06:35 14375
Франція та Італія погодили поставку в Україну системи ППО SAMP / T

Керівництво Франції та Італії прийняли рішення надати Україні протиракетної системи – зенітно-ракетного комплексу SAMP/T в рамках військової допомоги для захисту від російських ракетних атак. Партнери України висловили переконання, що ця система допоможе ще більш надійно захистити небо над Україною.

Глава Міністерства оборони Франції Себастьян Лекорню повідомив, що система буде направлена в Україну вже навесні 2023 року.

“Разом з Гвідо Крозетто вирішили поставити в Україну ЗРК SAMP / T-Mamba навесні 2023 року. Ця система дозволить захистити цивільне населення та інфраструктуру від атак з боку Росії”, – повідомив політик.

У свою чергу глава Міноборони України Олексій Резніков подякував своєму колезі за надану допомогу. Він зазначив, що ця система допоможе врятувати українців від терористичних атак РФ.

“Я дуже вдячний своїм колегам Себастьяну Лекорню і Гвідо Крозетто, які вирішили поставити ЗРК SAMP/T для ЗСУ… крок за кроком ми закриємо небо над Україною”, – висловив переконання він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що американський виробник зброї General Atomics пропонує Уряду України продати два безпілотники Reaper MQ-9 За один долар, щоб допомогти країні захистити себе від російських агресорів.