Гарячі тури на Кіпр зі Львова

nick 28, Лютий 2020, 10:59 98
Гарячі тури на Кіпр зі Львова

З появою безвізового режиму все більше жителів України відлітають відпочивати за кордон.

Гарячі тури на Кіпр зі Львова – рятівний варіант для багатьох наших співвітчизників в міжсезоння. Коли оксамитовий сезон турів на узбережжі Чорного моря закінчується, а в Єгипті ще занадто жарко, на Кіпрі встановлюється гарна тепла погода. Кіпріоти говорять, що кращий час для відпочинку на острові – це жовтень.

Варто сказати, що люди, які вирішили купити гарячу путівку на Кіпр, отримують повний пакет послуг: переліт, проживання, оформлення документів і т.д. Крім того, багато пропозицій включають в себе також екскурсії.

Гарячі тури на Кіпр зі Львова

Переваги гарячих турів зі Львова

  • Дешевизна. Це незаперечна перевага гарячих турів, яке найбільше приваблює туристів з усього світу. Знижена в половину вартості путівки робить доступним відпочинок в зарубіжних країнах і проживання в дорогих готелях з хорошим рівнем сервісу для людей з різним рівнем доходу.
  • Додаткові бонуси. Часто оператори, прагнучи залучити клієнтів, докладають до дешевого пропозицією багато інших.
  • Високий рівень сервісу. Поряд зі звичайними путівками серед гарячих турів туроператора також можна зустріти спеціальні пропозиції, що передбачають проживання в 4-5-зіркових готелях, послуги яких можна віднести до класу VIP.

Місцеві особливості

Пляжний та екскурсійний відпочинок можна завжди поєднати з вигідним шопінгом. Брендовий одяг, взуття, шуби, текстиль, ювелірні вироби – купити можна багато чого, якість приємно радує, а завдяки системі taxfree вдасться непогано заощадити.

Медицина тут дуже високого рівня (при замовленні туру буде оформлена страховка). Безпека також вище всяких похвал – злочинності майже не спостерігається.

Гарячі тури на Кіпр зі Львова

Культура Кіпру

Вона тут дуже цікава і незвичайна. Місцеві жителі дивують приїжджих цікавими і незвичайними святами, а також різними фестивалями, наприклад, Карнавал. Другий цікавий свято – винний фестиваль в Лімассолі.

При всіх своїх перевагах, відпочинок на Кіпрі не зажадає великих витрат сімейного бюджету. Відпочити на острові можна цілком недорого, і при цьому дуже якісно, ​​туристичний бізнес Кіпру постійно намагається підтримувати незмінно високу планку якості обслуговування, що служить додатковим фактором популярності відпочинку тут.