Голова бюджетного комітету Ради відвідав ресторан разом з головним підрядником “Великого будівництва”

ДУМКА 13, Травень 2021, 01:17 110
Голова бюджетного комітету Ради відвідав ресторан разом з головним підрядником “Великого будівництва”

Депутат “Слуги народу”, голова Комітету Верховної Ради з питань бюджету Юрій Арістов відвідував київський ресторан одночасно з бізнесменом Олександром Бойком, пов’язаним з фірмою” Автомагістраль-Південь “- найбільшим одержувачем бюджетних грошей на відновлення доріг у рамках Державної програми “Велике будівництво”.

Разом Арістова і Бойка вдалося зняти журналістам програми “Схеми”.

Вони побували ввечері 8 квітня в ресторані”Адріатик”. На кадрах журналістів видно, як депутат і бізнесмен разом спускаються з третього поверху ресторану і з різницею в кілька секунд і залишають заклад, доступ в який закритий для пересічних відвідувачів на час карантину.

У коментарі журналістам бізнесмен Бойко заявив, що”Арістова не знає”. Голова бюджетного комітету Верховної Ради Юрій Арістов заявив у коментарі, що “не уявляє, хто такий пан Бойко”.

Олександр Бойко-одеський бізнесмен, засновник компанії “Дорожник-97″, яка є найбільшим постачальником будівельних матеріалів та будівельної техніки для”Автомагістраль-Південь”.

“Автомагістраль-Південь” з початку 2020 року виграла тендерів на будівництво доріг по всій Україні сумарно на близько 37 млрд гривень, ще вісім мільярдів гривень – на експлуатаційне утримання доріг. Ця компанія-лідер серед усіх приватних підрядників Державної програми “велике будівництво”, отримує близько третини всього фінансування. Компанія оформлена на Валерія Короткова та Олега Наливаного, але фактично її контролює Олександр Бойко.

Раніше Володимир Зеленський обіцяв, що при його Президентстві відносини між владою і представниками великого бізнесу стануть виключно публічними.