“Грантовий хлопчик і бабуся корупції”: Тимошенко та Милованов поскандалили в прямому ефірі

ДУМКА 26, Травень 2021, 02:59 790
“Грантовий хлопчик і бабуся корупції”: Тимошенко та Милованов поскандалили в прямому ефірі

Колишній міністр економіки, а нині радник голови офісу президента України Тимофій Милованов 24 травня в прямому ефірі політичного ток-шоу “Свобода слова” посварився з лідером “Батьківщини” Юлією Тимошенко.

Він дозволив собі назвати її “бабусею української корупції”, уточнивши, що має на увазі не Вік, а те, що вона заклала таку культуру з такими людьми як Павло Лазаренко і Віктор Медведчук.

Тимошенко жорстко відповіла Мілованову, назвавши його “грантовим хлопчиком”. А метою його образ назвала підготовку ґрунту для розповідей про необхідність продавати українську землю.

Тимошенко попросила ведучого позбавити її від таких нападок і отримала підтримку.

Нагадаємо, ще в січні після прийняття закону Про всеукраїнський референдум, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що вже підготувала п’ять питань для народу.

Пізніше президент Володимир Зеленський нагадав Тимошенко, що вона була категорично проти референдумів, і порівняв швидкість ініціатив політика з представником дикою природою.

“Вважається, що найшвидша істота на планеті – це гепард. Насправді, це не так. Це окремі депутати, швидкість, з якою вони перефарбовуються. Спочатку вони були категорично проти референдуму. Але бац, вуаля, і тепер вже ініціюють референдум з п’яти питань, або скільки там. Думаю, мем “фейспалм” можна зробити офіційним логотипом цієї політичної сили. І слоган:» двадцять років на ринку перевзування”, – заявив він.