Харківська студентка потрапила в скандал, обматюкавши українську мову

ДУМКА 16, Червень 2021, 22:28 714
Харківська студентка потрапила в скандал, обматюкавши українську мову

Студентка Маргарита Мальцева з Харкова в нецензурній формі грубо висловилася про українську мову через те, що вона повинна писати курсову роботу державною мовою.

Про свою відразу до української мови дівчина, підписана як Маргарита Миколаївна з ніком “rrito.burrito”, розповіла в соцмережі Instagram.

“Пишу курсову роботу ї…чою українською мовою і ось розумію, що українська влада, вона мене ущемляє, ущемляє мої права”, – говорить вона на початку відео.

“Що значить, я не можу писати свою наукову роботу, в якій мої висновки, мої висновки, в якій я описую, як я проводила цю роботу, так. Чому я не можу написати її українською мовою? Що, українською це буде більш інформативно або більш розгорнуто? Так ні ” – продовжує обурюватися вона.

За словами Маргарити, вона брала матеріали для своєї курсової взагалі англійською мовою і вона їх перекладала. ”

“Матеріали, Так, я брала для цієї роботи, взагалі англійською мовою були, я їх перекладала. І щас я повинна писати українською?: ну так, х..й смоктати – не в рот їб…тися! Типу подобається українська мова, – перекладайте, будь ласка”, – продовжила вона (цитата дослівна).

Потім Маргарита заявила, що українська мова “ґвалтує” її, її психіку і нерви.

“Я не хочу, я простіше англійською її напишу, ще раз перекладу на англійську і напишу її англійською, ніж українською”, – заявила вона.