Харківський завод випустив танк “Оплот”, який покажуть на параді в Києві

ДУМКА 13, Серпень 2021, 04:36 385
Харківський завод випустив танк “Оплот”, який покажуть на параді в Києві

Виготовлений до параду на День Незалежності 24 серпня танк “Оплот” надалі використовуватимуть для показів бойових можливостей потенційним замовникам.

Про це повідомили на заводі ім. Малишева.

“Участь нового” Оплата” в параді до Дня Незалежності – велика гордість для нашого колективу, який самовіддано працював на реалізацію поставленого завдання”, – зазначив гендиректор заводу Василь Крилас.

Після участі в параді танк буде “демонструвати свої бойові можливості потенційним замовникам, у тому числі іноземним”, повідомили в прес-службі.

БМ “Оплот” – сучасний український основний бойовий танк, розроблений Харківським конструкторським бюро машинобудування. Є докорінною модернізацією танка Т – 84У” Оплот ” і новітнім представником серії танків Т-84.

У базовій версії танка використовувалися деталі російського виробництва, тому була запущена програма “Бастіон” з імпортозаміщення російських комплектуючих. Передбачалося, що нова версія танка без деталей з РФ з’явиться в 2023 році.

У липні гендиректор заводу ім. Малишева Василь Крилас повідомив, що новий танк буде готовий вже в 2022 році. Тоді його може закуповувати Міноборони для ЗСУ.