Хімчистка салону авто

nick 2, Квітень 2020, 12:12 100
Хімчистка салону авто

У наш час велика кількість салонів пропонують своїм клієнтам якісну хімчистку автомобільного салону, варто сказати, що в останні роки ця послуга стає досить популярною серед українських автовласників. Цю тенденцію можна легко пояснити, по-перше, нікому з нас не хочеться сідати і їздити в брудному і погано пахне салоні, по-друге, послуга ставатиме більш доступнішою, отримати її можна, дійсно майже в кожному автосервісі, по-третє, вартість послуги поступово стає менше. Замовити в Львові хімчистку салону авто можна на сайті https://avtomyika.com.ua/ximchistka.html.

Хімчистка салону авто

Хімчистка салону авто – кращий спосіб підтримки порядку

Доглядати за салоном своєї машини можна різними способами. Але найефективнішою і безпечної є професійна хімчистка. Її переваги полягають у таких моментах:

  • Швидке усунення забруднень будь-якого рівня складності, грибків, цвілі, невидимих ​​для людського ока мікробів. Тривалість комплексної професійної очищення становить близько 3-5 годин.
  • Можливість усунення неприємного запаху. У салоні автомобіля досить часто з’являється в’їдливий аромат сигаретного диму. Позбутися від нього традиційними способами неможливо. Ароматичні речовини тільки ще більше притупляють запахи.
  • Збільшення рівня комфорту і вартості авто. Перебування в чистому салоні робить поїздку більш приємною. При продажу автомобіля інтер’єр дозволяє отримати більш високу ціну.

На етапі додаткової обробки виконуються завжди такі процедури:

  • Полірування металевих деталей за допомогою абразивних засобів;
  • Обробка деталей з тканини і пластика з використанням антістатіка і захисного складу;
  • Миття скляних і дзеркальних поверхонь.

Хімчистка салону авто

Якщо скористатися хімчисткою салону, то можна не турбуватися про те, що десь залишиться непомічений бруд. Фахівці підходять комплексно до своєї роботи, під час якої будуть розібрані всі покриття і накладки, а також зняті сидіння. Для чищення будуть використані пилососи з великою кількістю насадок, найкраще підходять для різних сфер застосування. Кожен елемент, який є в салоні, пройде відповідний режим очищення. Варто зауважити, що професіонали користуються тільки антибактеріальними і гіпоалергенними миючими засобами. Шоб забезпечити високий рівень комфорту, і безпеки Вашого здоров’я, і здоров’я Ваших близьких, фахівці рекомендують проводити хімчистку автомобілів один раз на рік.