Імплантація зубів в стоматології

nick 19, Лютий 2020, 21:13 77
Імплантація зубів в стоматології

Втрата зубів у багатьох людей викликає не тільки зміни рис обличчя, порушення функції жування і незручність, але і згубно впливає на травну систему людини, і в результаті – на весь людський організм.

Сучасна стоматологія знає найрізноманітніші способи вирішення проблеми. Але найякісніше, а також має кращий косметичний ефект рішення – це зубна імплантація. Сьогодні до неї вдаються багато людей. Більшість жителів України цікавить вартість імплантації зуба. Варто сказати, що вона може бути різною.

Імплантація зубів в стоматології

Що таке зубні імплантати?

Зубні імпланти – це штучні стрижні, за формою вони нагадують корінь зуба, які імплантуються в кісткову тканину щелеп і забезпечують досить міцну основу для подальшого протезування постійними коронками і мостовидні протезами, а також можуть служити додатковою фіксацією для знімних протезів.

Дентальні імпланти робляться з міцних біосумісних матеріалів: в основному з титану, рідше – з кераміки або металевих сплавів.

Різновиди зубних імплантатів

Сьогодні в стоматології використовуються різні види зубних протезів. Вони відрізняються між собою такими параметрами як:

 • спосіб обробки поверхні;
 • форма;
 • склад сплаву;
 • вартість.

Зубні імплантати можуть бути самої різної форми, діаметру і довжини. Кожен і видів призначений для застосування в певних умовах.

Імплантація зубів в стоматології

Коли не можна встановити імплант

 1. непереносимість анестезії;
 2. діабет 1 типу;
 3. онкологія;
 4. рецидивуючий стоматит;
 5. захворювання крові;
 6. психічні захворювання;
 7. перенесений інфаркт або інсульт;
 8. туберкульоз;
 9. захворювання кісткової тканини.

Вартість різних видів імплантації

На ціну впливають найрізноманітніші чинники, серед них: якість сплаву, з якого робиться сам імплант; набір інструментів, який знадобиться стоматолога лікаря при імплантації імпланта і при протезуванні; додаткові деталі, які необхідні при протезуванні (гвинт, формувач ясен, абатмент і інші); тип напилення коронки; професіоналізм хірурга і протезує; загальний рівень оснащення і комфортабельності стоматології.