Інститут нацпам’яті заявив, що не допустить перейменування проспекту Бандери назад на Московський

ДУМКА 17, Лютий 2021, 21:44 119
Інститут нацпам’яті заявив, що не допустить перейменування проспекту Бандери назад на Московський

Постійні спроби поміняти назви вулиць, запевняє глава Інституту, тільки “кошмарять українців”.

Глава Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович в коментарі Telegram-каналу PavlovskyNews заявив, що проспекту Бандери в Києві не повернуть колишню назву, Московський проспект, оскільки рішення суду не набуде чинності.

“Рішення Окружного адмінсуду Києва не вступило в силу. І не вступить, оскільки воно буде оскаржене Київською міськрадою та Інститутом нацпам’яті. Чим завинив Корчак, Алмазов та інші перед активістами, які подали позов, з судового рішення не зрозуміло. Тільки людей кошмарять-перейменовують туди і назад”, – заявив Дробович.

Він зазначив, що мотивація позивачів, які звернулися до ОАСК з проханням повернути попередню назву проспекту Бандери йому не особливо зрозуміла.

За словами голови Інституту нацпам’яті, документи для оскарження рішення ОАСКа в апеляції вже готуються.

Відзначимо, в рішенні ОАСКа сказано, що воно набирає чинності лише після закінчення терміну подачі апеляційної скарги — якщо її не подадуть. Відповідно до статті 295 Кодексу адміністративного судочинства, апеляційна скарга подається протягом 30-ти днів з моменту прийняття рішення судом. Тобто це рішення можна оскаржити до 28 лютого 2021 року.

Про те, що ОАСК скасував рішення Київради від 2016 року Про перейменування 5 вулиці в Києві (включаючи проспект Бандери), стало відомо 11 лютого. Рішення було прийнято 28 січня 2021 року.