Кабмін скасував обов’язкову самоізоляцію для вступників із окупованих Криму та Донбасу

Ірина Дубровська 25, Червень 2020, 17:09 405
Кабмін скасував обов’язкову самоізоляцію для вступників із окупованих Криму та Донбасу

Кабмін вніс зміни до постанови № 392 від 20 травня 2020 року “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України на гострі респіраторні хвороби COVID-19, викликаної коронавірусів SARS-CoV-2, і етапів ослаблення протиепідемічних заходів”.

Представляючи проект рішення на засіданні уряду 25 червня, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив: “Пропонується передбачити, що центри надання адміністративних послуг самостійно визначають час своєї роботи. Також пропонується виключити з випадків обов’язкової самоізоляції чи обсервації учасників вступних іспитів, в тому числі для надходження через освітні центри “Крим-Україна” і “Донбас-Україна”.

За його словами, передбачена також можливість припинення режиму самоізоляції чи обсервації для осіб, які перетинають державний кордон (іноземців або осіб без громадянства) або контрольно-пропускні пункти на кордоні з тимчасово окупованої території, в разі отримання негативного результату тестування на коронавірус методом ПЛР.