КМДА: Мінкультури хоче зірвати захід до Дня памʼяті й примирення у Києві

consaidin 8, Травень 2021, 15:07 111
КМДА: Мінкультури хоче зірвати захід до Дня памʼяті й примирення у Києві

У Київській міській держадміністрації заявили про спробу зриву з боку Міністерства культури традиційного заходу на 8 травня до Дня памʼяті й примирення.

Про це заявила заступниця глави КМДА Марина Хонда.

Вона стверджує, що технічне обладнання для монтування сцени не пропускають на територію Національного музею історії України у Другій світовій війні через нібито усну заборону Мінкультури.

«Це традиційний захід, який відбувається у Києві щорічно понад 20 років. Сьогодні зранку нам стало відомо, що техніку та обладнання для монтування сцени не пропускають на територію музею. Пояснити причини такого рішення керівництво музею не може й посилається на пряму усну заборону міністерства», — розповіла Хонда.

Вона додала, що, за словами директора музею Івана Ковальчука, така вказівка надійшла прямо від міністра культури Олександра Ткаченка, але жодних документів, які б підтверджували це рішення у керівництва музею немає.

Хонда вважає, що йдеться, фактично, про спробу зриву проведення традиційного щорічного заходу. У самому Мінкультури поки не відреагували на заяви КМДА.

Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначають День пам’яті та примирення

Читати також: понад 50% українців святкуватимуть День перемоги