Коктейль Молотова в консульство РФ у Львові кинув уродженець Горлівки з особистих мотивів

ДУМКА 31, Грудень 2021, 09:13 310
Коктейль Молотова в консульство РФ у Львові кинув уродженець Горлівки з особистих мотивів

Чоловік, який кинув пляшку з легкозаймистою рідиною в огорожу Генерального консульства Росії у Львові, не має відношення до будь-яких громадських рухів.

Про це повідомив Секретар РНБО Олексій Данилов на брифінгу після засідання.

“У Львові сталася певна подія, коли суміш кидали в бік установи, що має відношення до РФ. Наші всі служби дуже швидко відпрацювали це питання. Людина, яка це робила, не має ніякого відношення ні до якого руху, це людина з окупованих територій, безпосередньо – з міста Горлівки. Він затриманий, з ним відпрацьовують. Такі речі періодично трапляються, але МВС, СБУ, контррозвідка ці питання відпрацьовують”, – зазначив він.

Секретар РНБО натякнув, що людина керувалася особистими мотивами. Він підкреслив, що всі силові служби країни зараз відпрацьовують запобігання дестабілізації ситуації в Україні.

У Національній поліції уточнили, що ймовірного зловмисника затримали поліцейські Львівщини в результаті оперативно-розшукових заходів. Його повідомлено про підозру за ч.4 ст. 296 ККУ. Суд обрав чоловікові запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без права внесення застави.