Командування повідомило про початок активної фази навчань Sea Breeze

ДУМКА 6, Липень 2021, 04:33 1946
Командування повідомило про початок активної фази навчань Sea Breeze

Американський есмінець Ross прямує у Чорне море, де пройдуть навчання Sea BreezeАмериканський есмінець Ross прямує у Чорне море, де пройдуть навчання Sea Breeze перейшли в активну фазу.

У понеділок в Одесі військові продемонстрували роботу протидиверсійного підрозділу ВМС ЗСУ на борту судна «Балта», а також спільну боротьбу за виживання корабля екіпажів румунського та болгарського суден.

Також журналістам продемонстрували спорядження та озброєння британського патрульного корабля HMS Trent і американського ракетного есмінця USS Ross.

«Сьогодні ми побачили остаточне приготування морського компонента до проведення активної фази навчання. Зараз триває так звана передпоходова підготовка кораблів і останні приготування до виконання поставлених завдань», — заявив Олексій Доскато, керівник навчань Sea Breeze 2021 з українського боку.

Представник Шостого флоту США Кріс Ровлі зазначив, що сценарій, який відпрацьовується, є дуже поширеним під час тренувань у військово-морських силах різних країн.

«Навчання має оборонний характер, в нас є з’єднання кораблів і ми відпрацьовуємо елементи протиповітряної оборони, протичовнової оборони, операції з огляду суден порушників», — сказав Ровлі.