Кондратюк пообіцяв владі новий Майдан, якщо вона не буде слухати українців

ДУМКА 13, Жовтень 2021, 02:05 4140
Кондратюк пообіцяв владі новий Майдан, якщо вона не буде слухати українців

Український шоумен Ігор Кондратюк вважає, що його петицію з вимогою заборонити гастролі в країні артистів з РФ зобов’язані підтримати. За словами зірки, “влада, яка не чує українців, не реагує на запит суспільства, не має зворотного зв’язку з громадянами, отримує Майдан”.

Свою думку Кондратюк озвучив у коментарі.

Нагадаємо, що звернення шоумена до Президента України Володимира Зеленського зібрало 25 000 необхідних підписів за 20 днів.

Якщо заклик не отримає належної реакції, українець пообіцяв писати про це в соціальних мережах і звертатися до громадян.

На думку чоловіка, влада “повинна захищати країну від зовнішнього агресора”. Він назвав правильним кроком заборонити гастролі в Україну російських артистів, які підтримали – як мовчки, так і словами – агресію РФ.

Такий крок “незрозумілий тільки тим ,у кого за логікою – “одиниця” за 12-бальною системою”, висловився Кондратюк.

“Або у кого є свій інтерес-заробити на таких гастролерах грошенята. Мова про Концертні агентства, які возять таких артистів, а також про тих, хто їх “кришує”. Можливо, це СБУ, Держприкордонслужба, Мінкульт”, – припустив шоумен.

Додамо, що, на думку Кондратюка, в’їзд можна дозволяти тим, хто з 2014 року засуджував дії Кремля і публічно підтримував Україну. “Такі були, вони нехай їздять”, – сказав продюсер.

Розгляд подібних петицій, коли вони набрали необхідну кількість підписів, здійснюється протягом 10 робочих днів з дня публікації інформації про початок розгляду.