Листовий гофрокартон: характеристики і застосування

nick 4, Травень 2020, 11:21 66
Листовий гофрокартон: характеристики і застосування

Гофрокартон є універсальним пакувальним матеріалом, який використовується у всіх без винятку сферах промисловості в якості основного виду упаковки товару.

У своїй основній масі, гофрокартон розділяється на типи за кількістю шарів: тришаровий гофрокартон і п’ятишаровий гофрокартон, і менш популярний двошаровий гофрокартон. Вигідно купити листовий гофрокартон можна на сайті https://evopack.com.ua/gofrokarton-lystovyj/ з доставкою додому. Вартість його є доступною для всіх.

Листовий гофрокартон: характеристики і застосування

Переваги і недоліки матеріалу

  • Забезпечує захист від невеликих механічних ушкоджень.
  • Легкий матеріал, який не надає додаткової ваги упакованого вантажу.
  • Швидко утилізується і придатний для повторної переробки.
  • Підходить для виробництва різного виду гофротари.
  • Доступний за ціною матеріал.

До мінусів можна віднести недостатню стійкість до вологи. Але цей матеріал намокає повільно і може запобігти намокання упакованого вантажу. Деякі види листового гофрокартону мають підвищену стійкість до вологи.

Застосування гофрованого картону

Залежно від типу гофрокартону він активно використовується в різних галузях промисловості, будівництва і косметології. Класифікація картону визначається кількістю шарів, від яких залежить сфера застосування і цільове призначення упаковки.

Типи гофрокартону

Характеристики матеріалу залежать, перш за все, від кількості шарів картону, з якого він робиться. Залежно від призначення буває двошаровий, тришаровий, п’ятишаровий і семишаровий гофрокартон. Всі ці види гофрокартону і упаковки з нього можна знайти на сайті evopack.com.ua. Також на порталі вказані інші параметри, якими відрізняється гофрокартон, і інформація про важливі етапи виробництва, яка допоможе точно визначитися з вибором необхідного продукту.

Слід також зазначити, що завдяки своїм характеристикам великим попитом користується цифровий друк на коробках з гафрокартону.

Кожна людина стикався з гофрокартоном багато разів в житті. Часто посилки упаковують якраз в тару з гофрокартону. Сучасний гофрований картон випускають в рулонах або аркушах. Матеріал може бути зроблений в різних розмірах і щільності, що дозволяє використовувати його в різних сферах з різними видами і розмірами вантажів.

Високі властивості амортизації дозволяють гарантувати збереження крихкої продукції при перевезенні. Дешевий і міцний гофрований картон можна пристосувати для упаковки товарів різної спрямованості.