Меблі для ляльок – розвиваємо фантазію у дітей

ДУМКА 15, Березень 2020, 19:26 616
Меблі для ляльок – розвиваємо фантазію у дітей

Якщо у малюка є ляльковий будиночок, в якому він грає сам, і в якому укладає спати своїх ляльок, для повного щастя йому ще потрібні лялькові меблі.

Адже меблі для ляльок – це не просто предмети інтер’єру, а повноцінні іграшки, що дозволяють дитині придумувати сотні варіацій для сюжетно-рольової гри!

Граючи з ляльками з використанням іграшкових меблів, малюк не тільки вчиться в легкій ігровій формі доглядати за іграшками, а й звикає до акуратності, уважності і чуйності по відношенню до інших істот і предметів побуту.

Які бувають іграшкові меблі?

Меблі для ляльок – це тематичні набори або окремі предмети інтер’єру, які доповнять і урізноманітнять гру дитини. Такі іграшки рекомендовані для малюків від 3 років, так як можуть містити дрібні елементи і аксесуари.

Ринок дитячих товарів пропонує меблі для ляльок на будь-який смак. Є і дерев’яні предмети меблів з високоякісної деревини, котрі дитина ще повинна самостійно скласти. Є й цілі готові лялькові будинки з усіма необхідними іграшковими меблями. А ще є найпростіші, які користуються незмінним попитом, звичайні ліжечка для ляльок. Але зате які вони красиві, – на коліщатках і з балдахінами, – зовсім як справжні!

Лялькова меблі можуть бути:

  • Комбіновані або повністю з дерева, пластмаси, МДФ або металу, з вставками і елементами з інших матеріалів.
  • Різного розміру. Можна купити меблі для ляльок будь-якого розміру – як для пупсів, так і для ляльок формату Барбі (28-30 см) або для великих іграшок зростом близько 40 см.
  • Різної конструкції, дизайну і кольору. Іграшкові меблі можуть мати різноманітні двері і вікна, декоративні елементи, світлові та звукові ефекти, а також інші цікаві доповнення.

Меблі для лялькового будиночка можуть використовуватися в якості самостійної іграшки або доповнити простір іграшкового житла. У набір зазвичай входить декілька предметів, які відтворюють обстановку окремої кімнати – спальні, вітальні, кухні, ванної і т.д.

Як вибрати лялькові меблі?

Критерії вибору меблів для ляльок наступні:

  • Якість. Іграшкові гарнітури від відомих виробників виготовляються з якісних міцних матеріалів, не мають гострих елементів і стороннього запаху. Всі предмети повинні бути стійкими, легкими і функціональними. Якісні дитячі меблі – це мініатюрна копія реальної обстановки будинку з чіткою передачею всіх деталей.
  • Розмір. Вибирайте меблі для іграшкового будиночка або певної ляльки з урахуванням зросту іграшок і висоти кімнат.
  • Функціональність і дизайн. Можна купити гарнітури з висувними деталями й елементами, що відкриваються, різними додатковими ефектами і аксесуарами. Наприклад, в комплект з кухонним гарнітуром можуть входити іграшкові продукти, а в набір з шафою – одяг для ляльки.

На покупці іграшок для дітей не варто економити. В першу чергу варто дивитись на якість виробів, а також враховувати, чи подобаються вони малюку. Пам’ятайте, що всі діти по-різному розвиваються. Якщо малюку зараз не цікава іграшка, заховайте її та покажіть через 1-3 місяця.