Медики дали оцінку “турботі” Зеленського

Ірина Дубровська 28, Квітень 2020, 18:06 255
Медики дали оцінку “турботі” Зеленського

Дві третини медпрацівників вважають незадовільною діяльність центральної влади у підготовці до епідемії коронавірусу – такі результати показало опитування, яке провела дослідницька компанія спільно з Асоціацією міст України.

На запитання “Як ви оцінюєте за п’ятибальною шкалою ефективність роботи центральної влади щодо боротьби з пандемією?” відповіді розділилися так:
32,5% медиків поставили оцінку “1”, ще 32,5% – оцінку “2”.
Ще більше опитаних медиків – 69,5% – відчувають себе у небезпеці на робочому місці.
55,8% опитаних відзначили незадовільне забезпечення медзакладів масками, 63,3% – захисними окулярами.
70,4% незадовільно оцінили забезпеченість лікарень захисними костюмами.
61,8% опитаних медпрацівників відзначила, що їхня заробітна плата під час карантину не змінилась, а 29,3% повідомили, що зарплата зменшилась.
53,9% опитаних медиків вважають обов’язковим проведення масового тестування населення на коронавірус.
56,4% медичних працівників позитивно оцінюють результати першого етапу медреформи.
Заходи, запроваджені урядом Зеленського з 1 квітня 2020 року в рамках другого етапу, понад половина медиків оцінює незадовільно.

Результати опитуванняОпитування проведене методом анкетування з 13 по 20 квітня 2020 року по всій території України, окрім тимчасово окупованих територій. Медичні працівники заповнювали анкету онлайн. Респондентів було ідентифіковано як медичних працівників, проте решта даних – анонімна. Вибірка: репрезентативна за віком і статтю згідно даних статистики віку і статі медичних працівників, географією, роботою у певній ланці медичної допомоги, формою власності лікарського закладу. Обсяг вибірки: 4510 респондентів. Похибка вибірки: не більше 1,4%.