Мешканка Харкова, яка викинула в урну паспорт України, скаржиться на цькування і погрожує судом

ДУМКА 19, Травень 2021, 03:40 297
Мешканка Харкова, яка викинула в урну паспорт України, скаржиться на цькування і погрожує судом

Жінка з Харкова з дітьми вирішила позбутися паспорта після того, як їй відмовили у вильоті до Туреччини (Стамбул). Причина відмови не повідомляється, проте за деякою інформацією за кордон її не випустили через неправильно оформлені документи для дітей.

Кадри викликали широкий резонанс, і тепер вона скаржиться на різку критику з погрозами в мережі.

Жінка 18 травня записала відеозвернення, в якому заявила, що кадри з викиданням паспорта – фейк.

Вона закликала користувачів Інтернету припинити слати їй гнівні повідомлення з погрозами, і зазначає, що ніхто не знає, що насправді сталося в аеропорту, і який стрес вона пережила з сім’єю.

“Хлопці, будь ласка, зупиніться! Ви не знаєте, який вчора я стрес пережила на кордоні. Ви не розумієте, що ви робите. Припиняйте мені погрожувати. Ви, не знаючи, що насправді сталося, ви зараз мене рвете на шматки ще й з погрозами “, – звернулася Людмила в українцям.

Жінка пообіцяла найближчим часом пояснити всю ситуацію, зробивши офіційну заяву, поки ж просить “не робити ні з кого цапа-відбувайла”. При цьому запевнила, що скандальний ролик, на якому нібито викинула свій паспорт і грубо лаяла Україну, насправді був змонтований, і в такому вигляді розійшовся в ЗМІ.

Чмулєва пообіцяла подати до суду на видання, яке поширило відповідні кадри.

“Це відео фейковое. Це нарізки, які зроблені з різних сторінок. Я в будь-якому випадку буду подавати в суд на це видання, яке це опублікувало. Нема за що. Не знаючи, в чому суть справи, ви мене зараз розривають на частини”, – заявила жінка.