Методики лікування наркоманії в Києві

Володимир Маркопольский 1, Квітень 2020, 12:13 22
Методики лікування наркоманії в Києві

Пройти комплексне лікування наркоманії в Києві з подальшою соціальною реабілітацією пропонує наркологічний центр «Реванш». За 15 років своєї діяльності клініка заслужила бездоганну репутацію і допомогла багатьом людям подолати патологічну залежність, поліпшити якість життя, досягти поставлених цілей.

Як проходить лікування?

Для того, щоб почати боротьбу з наркоманією, родичі пацієнта повинні зв’язатися з співробітниками київської філії центру. Зробити це можна в телефонному режимі або заповнивши форму зворотного зв’язку на офіційному сайті. Подальший терапевтичний курс складається з наступних етапів:

  1. Надання консультації. Кваліфіковані фахівці проведуть попередню діагностику, дадуть відповідь на будь-які питання, що стосуються лікування і реабілітації, підкажуть, як правильно вибудувати взаємини з пацієнтом, переконати його лікуватися.
  2. Детоксикація організму – медикаментозна процедура, що дозволяє очистити організм від залишків хімічних речовин, усунути ознаки абстинентного синдрому, купірувати фізіологічну залежність від наркотиків.
  3. Відновлення. Програма лікування наркоманії спрямована на фізичне, психологічне та особистісне відновлення залежної людини. Проводиться терапія супутніх наркоманії захворювань. Режим дня, фізіотерапевтичні процедури, дієтотерапія, спортивні тренування допомагають нормалізувати сон і харчування пацієнта, поліпшити його настрій і самопочуття, підвищити працездатність.
  4. Реабілітація – основна стадія терапевтичного курсу, спрямована на усунення психологічної залежності від штучних допінгів, а також чинників, що спровокували наркоманію. У результаті людина усвідомлено відмовляється від вживання наркотиків, знаходить можливість вирішувати проблеми і насолоджуватися життям без них.
  5. Ресоціалізація – спрямована на відновлення втрачених навичок та міжособистісних зв’язків, самореалізацію колишнього наркозалежного людини. Сприяє швидкій, комфортної адаптації в соціумі, попереджає можливі рецидиви.

Після завершення курсу реабілітації випускникам надається довічна підтримка. Підопічні центру отримують не тільки психологічну допомогу, а й сприяння в пошуку гідної роботи, самореалізації, поліпшення відносин з родичами та близькими людьми.Методики лікування наркоманії в Києві

Про переваги центру

Центр «Реванш» https://lechenie-narkomaniya.kiev.ua/ має такі переваги:

  • терапія проводиться за всесвітньо відомою програмою «12 кроків»;
  • стовідсоткова гарантія лікування від наркозалежності;
  • абсолютна анонімність і відсутність взяття на облік;
  • індивідуальний підхід, шанобливе та доброзичливе ставлення співробітників до кожного реабілітантами;
  • широкий спектр послуг, що надаються.

Наркоманія – не вирок! Грамотне лікування і комплексна реабілітація допоможуть назавжди подолати залежність, значно поліпшивши якість життя пацієнта в усіх сферах.