На 1+1 прокоментували бойкот телеканалу партією “Європейська солідарність”

ДУМКА 16, Червень 2021, 00:23 93
На 1+1 прокоментували бойкот телеканалу партією “Європейська солідарність”

На телеканалі «1+1» відповіли щодо заяви фракції «Європейської солідарності», яка оголосила телеканалу «тотальний бойкот».

Нагадаємо, у такий спосіб нардепи висловили підтримку депутатці та співголові «ЄС» Ірині Геращенко після її конфлікту з ведучою Наталією Мосейчук.

«У відповідь на заяву фракції “Європейська солідарність” щодо випуску програми “Право на владу”, присвяченому “плівкам Медведчука”, блокуванню звільнення полонених та обміну під телекамери заради піару 5-го президента Петра Порошенка, зазначаємо наступне.

Телеканал “1+1” не має наміру приносити вибачення за чесне та об’єктивне викладення подій і неупереджену позицію, яка пролунала в ефірі програми», — йдеться в заяві каналу. Натомість канал сам вимагає вибачень від членів «Європейської солідарності» за «образу присутніх на ефірі гостей».

«Щодо гучних висловлювань про “медіакілерство” телеканал “1+1” хотів би нагадати “ЄС” про спроби влади у 2016 році безпідставно позбавити телеканал ліцензії на мовлення.

Після провалу цих спроб та виходячи з “плівок Медведчука”, ми не виключаємо, що частка акцій у структурі “1+1” могла опинитися в Оксани Марченко — дружини Віктора Медведчука — в інтересах саме Петра Порошенка. Варто згадати, що у 2018 році за потурання тодішньої влади відбулося об’єднання телеканалів “112”, ZIK та NewsOne у холдинг “Новини” Віктора Медведчука», – йдеться в заяві «1+1».

Чи впливала на роботу каналу Марченко, і як саме могла бути представницею інтересів Порошенка, в заяві не уточнюється.