На Чернігівщині школярки станцювали тверк на могилі воїнам АТО. ВІДЕО

Ірина Дубровська 30, Вересень 2020, 20:30 1661
На Чернігівщині школярки станцювали тверк на могилі воїнам АТО. ВІДЕО

На Чернігівщині в Талалаївському районі чотири школярки станцювали тверк на плитах меморіалу загиблим воїнам АТО, їх притягнули до відповідальності.

Про це повідомив в Facebook відділ комунікації ГУ Нацполіціі в Чернігівській області. За хуліганські дії доведеться відповісти і батькам дівчат.

Хуліганство біля пам’ятника правоохоронці помітили в ході моніторингу соцмереж, вони оперативно встановила особи причетних. Ними виявилися дві 16-річні і дві 13-річні учениці місцевої школи.

На старших складено протокол за ст.173 Андмінкодекса України (дрібне хуліганство), а за молодших доведеться відповідати батькам – за ст.184 Адмінкодексу (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Всі протоколи направили до суду. Поліцейський з ювенальної превенції вже поговорив з адміністрацією та учнями школи, де вчаться дівчата. Крім того, в навчальному закладі запланували додаткові класні години з патріотичного виховання за участю Талалаївських учасників АТО.

Відео танцю на плитах перед пам’ятником загиблим воїнам поширювалося в соцмережах.

Пізніше з’явилися ролики, де дівчата на тому ж місці, де танцювали, просять у українців вибачення за образу пам’яті загиблих.