На телеканалі “Дом” пояснили, хто буде вести передачу “Погляд з Банкової”

Володимир Маркопольский 20, Березень 2021, 05:10 106

Державний телеканал “Дом” 15 березня анонсував вихід нової передачі “погляд з Банкової” з Юлією Мендель. Виходячи з анонсу, можна було зробити припущення, що прес-секретар президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель тепер стане ще й ведучою.

Зазначено, що перший випуск програми вже покажуть цієї неділі, 21 березня ввечері. Однак, Юлія Мендель не буде ведучою щотижневого шоу, уточнила прес-служба телеканалу на сайті.

Телеканал ” Дом ” підкреслив, що пілотна версія, яка була опублікована в соціальних мережах, була випущена, щоб зацікавити глядачів і отримати більше запитань до прес-секретаря глави держави.

Підкреслюється, що в кожному випуску програми будуть з’являтися чиновники, пов’язані з офісом президента України.

У прес-релізі вказується що Юлія Мендель стала так званим “піонером”. Вона першою зважилася з’явитися в новому ток шоу, щоб дати відповіді на хвилюючі жителів тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей питання так би мовити “з перших вуст” від імені президента України. В ефірі програми прозвучать відповіді на запитання з приводу позиції чинної влади з низки питань.

Читайте також: Мендель заявила, що на Донбасі будуть створювати “точки тяжіння»

Далі телеканал має намір запрошувати в програму й інших спікерів, що представляють нинішню владу. Також буде звучати думка експертів і запрошених гостей.

Телеканал приніс вибачення глядачам, що можливо ввів їх в оману і не вніс з самого початку ясність, ким Юлія Мендель виступить в новому шоу.

Сама ж прес-секретар президента України зазначила, що пілотний випуск шоу “погляд з Банкової” набув широкого розголосу і привернув багато уваги. Вона зазначила, що її виступ у відео був лаконічним.

У наступних програмах на державному телеканалі” Дом ” Юлія Мендель обіцяє і далі брати участь, а також розповідати глядачам з ОРДЛО Про інформацію, що їх цікавить.

При цьому, на заставці вказана саме прізвище та ім’я Юлії Мендель, а також в студії програми сидить тільки вона. Тому, багато хто і припустив, що прес-секретар президента України тепер ще й буде телеведучою.

Мендель розповіла про послуги, які доступні жителям ОРДЛО, підняла питання вакцинації і дала поради, як розпізнавати правдиву інформацію від так званих “фейкових” новин.

По темі: