На заході пропонують створити аналог “списку Магнітського” для корумпованих українських суддів

ДУМКА 21, Липень 2021, 22:03 182
На заході пропонують створити аналог “списку Магнітського” для корумпованих українських суддів

Країни-партнери України обговорюють введення аналога списку Магнітського для українських суддів-корупціонерів, у списку таких вже називають заступника Голови Верховного Суду Богдана Львова та голову Київського адміністративного суду Павла Вовка.

Про це йдеться в матеріалі EUobserver.

Як наголошується в матеріалі, запуск Вищого антикорупційного суду забезпечив позитивне враження у партнерів з питання боротьби з корупцією в Україні, але наступним кроком має стати очищення суддівського корпусу від корупціонерів.

“Цього недостатньо, поки система буде захищати високопоставлених суддів, обвинувачених у корупції, таких як Богдан Львов, заступник Голови Верховного Суду, і Павло Вовк, голова Київського адміністративного суду … Якщо українська влада не діятиме, західним країнам слід розглянути питання про покарання корумпованих суддів відповідно до таких законів, як закон Магнітського”, – йдеться в матеріалі.

Також наголошується, що українській владі слід зайнятися реформуванням судової системи, щоб покласти край політичному втручанню в роботу суддів.

Західні експерти вважають, що тільки прогрес у створенні незалежної і справедливої судової системи може сприяти перемозі над корупцією в Україні.