Надійні траншеєкопачі від компанії Enerprof

ДУМКА 16, Липень 2020, 01:41 59
Надійні траншеєкопачі від компанії Enerprof

Траншейні екскаватори мають безліч переваг серед іншої спецтехніки завдяки спеціальним призначенням і особливостям конструкції, що дозволяє виконувати завдання, неможливі для іншого будівельного та дорожньо-будівельного обладнання.

Траншеєкопачі – це спеціалізоване потужне обладнання для розпушування різного за твердістю грунту, зняття дорожнього полотна, прокладки труб і кабелю. Незамінна техніка для попередньої підготовки грунту перед будівництвом, вирізки ділянок ґрунту в процесі пересадки дерев. Траншейні екскаватори мають безліч переваг серед іншої спецтехніки завдяки спеціальним призначенням і особливостям конструкції, що дозволяє виконувати завдання, неможливі для іншого будівельного та дорожньо-будівельного обладнання.

Надійні траншеєкопачі від компанії Enerprof

Особливості конструкції

Незалежно від типу та специфіки обладнання для риття траншей, всі екскаватори мають аналогічний перелік основних елементів:

  • основний тягач із пневматичними колесами або гусеницями, що забезпечує рівномірне пересування;
  • робочі елементи роторного або ланцюгового типу, зафіксовані навісним або напівпричіпним методом;
  • відвальний елемент для зсипання грунту або подальшого вивезення;
  • допоміжний підйомно-спусковий пристрій для управління підйомом та установкою навісних елементів.

Поширені серед замовників категорії траншейних екскаваторів безпосередньо за конструкцією тягача (колеса, гусениці) та за видом робочих елементів, де розрізняються пристрої з ротором і ланцюгом:

  • ланцюгові траншеєкопачі оснащені елементами у вигляді одного або нескінченного ланцюга з двома рядами зубів. Вона утримує ряди ковшів або скребків необхідної ширини;
  • екскаватори з елементом роторного типу опрацьовують грунт за допомогою спеціального колеса (ротора), де розташовані зуби. Копання траншеї здійснюється за периметром рами на роликах із покроковим розширенням товщини стружки від нуля.

Класифікація та характеристики траншеєкопачів

Надійні траншеєкопачі від компанії Enerprof

Траншеєкопачі діляться на компактні та великовагові в залежності від виконуваних завдань. Малогабаритні траншеєкопачі часто застосовуються фермерами, будівельниками та ландшафтними дизайнерами. У процесі прокладки кабелю і труб важлива компактність обладнання, його маневреність, висока продуктивність.

Компанія Enerprof пропонує надійні та якісні траншеєкопачі для різних сфер експлуатації:

  • будівництво нафто- та газопроводів;
  • прокладка силових і кабелів зв’язку;
  • прокладання телекомунікацій;
  • будівництво дренажних комплексів, каналів стічних вод і для зрошення.

У каталозі траншеєкопачів компанії Enerprof наявні траншейні екскаватори від кращих виробників, а також оригінальні комплектуючі та запчастини. Завдяки зручному каталогу з детальними характеристиками та фото техніки можна вибрати відповідну модель екскаватора-траншеєкопача.