“Нафтогаз” передасть Коломойському газу на більш ніж 100 мільярдів гривень, – Гончаренко

ДУМКА 7, Листопад 2021, 14:22 244
“Нафтогаз” передасть Коломойському газу на більш ніж 100 мільярдів гривень, – Гончаренко

Державна НАК” Нафтогаз України ” віддасть бізнесменові Ігорю Коломойському природний газ на суму понад 100 млрд грн.

Про це у своєму блозі на “Українській правді” пише нардеп від “європейської солідарності” Олексій Гончаренко.

“Президент (України Володимир Зеленський) підписав закон про олігархів, а олігарх Коломойський отримає 3,5 млрд м3 природного газу, який мало отримати населення. Нормальний такий старт Зе-олігархізації”, – пише Гончаренко.

За його словами, 26 жовтня підконтрольний офісу президента Державний “Нафтогаз України” підписав з Коломойським мирову угоду і погодився віддати йому 3,5 млрд м3 газу зі сховищ. Перші 700 млн м3, за його даними, повинні передати вже 30 Листопада.

“3,5 млрд м3 – це третина всього газу, який держава накопичила в сховищах на зиму для населення. Для населення газу не вистачає, а для олігарха Коломойського, як виявилося, достатньо”, – додав Гончаренко.

За його словами, втрата третини газового запасу перед опалювальним сезоном може призвести до дефіциту палива і в кінцевому рахунку стати приводом для переговорів з Росією щодо поставок газу.

“В цілому апетити Коломойського – на 8 млрд м3 газу. Так що 3,5 млрд-це тільки аванс. Почалася Зе-олігархізація, кінець епохи бідності настав… для Коломойського”, – підсумував Гончаренко.